ART / Lithographs / Litograph in colors 13862004
nr 1386 2004
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Philip von Schantz (1928-1998), Sweden. Vita vinbär. Signed, numbered 27/267, dated -84. Subject: 50x76, 5 cm, yttermått inklusive ram: 63x87 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Vita vinbär. Signerad, numrerad 27/267, daterad -84. Motivet: 50x76,5 cm, yttermått inklusive ram: 63x87 cm
8000
SEK 6200
Monday Mars 22 2021
at 18:04:50
6/2 12:31:09
6.000 kr
22/3 17:59:50
- Thema-auction
Mar 22
Read more about Grafik
Philip von Schantz
Read more about Philip von Schantz